KURUMSAL

El emeği göz nuruyla hayallerinizi şekillendiren Ela Sposa, en güzel gününüzde daima yanınızda! Aşkın ve sevginin kutsandığı düğününüzde, düşlerinizi süsleyen gelinlik modellerini gerçeğe dökmeye ne dersiniz? Yılların birikimi ve tecrübesiyle mutlu bir hayat kurma telaşındaki gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Modern ve geleneksel çizgilerimizi sentezleyerek imal ettiğimiz Gelinlik, nişanlık, bindallı modellerimiz tamamen el işidir. Gelin adaylarının özel günlerinde kendilerini daha iyi ve daha özel hissetmesini sağlayan özel tasarımlar üretmeye devam diyoruz. 

Gelin adayının beklenti ve talepleri doğrultusunda, vücut tiplerine en uygun gelinlikleri ortaya çıkarmak için özel dikimler yapıyoruz. Sınırsız hayal gücü, tasarımın şıklığı ve modern stilleri kombinleyerek, rüya gibi bir geleceğin ilk adımı çalışıyoruz. 

Duygularınızı, rüyalarınızı ince dokunuşlarımızla işleyerek ortaya kalitemizi koyuyoruz.  Aşkın simgesi olan gelinlik, nişanlık modellerimiz ruhunuzu okşarken en özel gününüzde bulutların üstünde yürüyeceksiniz…